top of page

Jak to funguje

7 investorů vlastní každý 1 vilu na pozemku 400m2, kterou mohou využívat bezlimitně kdykoliv v roce. V měsících, kdy nebude jejich vila využívána vlastníkem, bude v rámci managementu pronajímána návštěvníkům Bali. Tento servis zajišťuje specializovaná firma na vila management. Vily budou také nabízeny v rámci programů klientům české CK Mandala Adventures: www.ckmandala.cz

Vyberte si vilu

Investoři si mohou vybrat ze dvou dispozic uspořádání pokojů. V první variantě jsou pokoje symetricky po stranách domu. Uprostřed otevřeného prostoru je kuchyně s barem. V druhém provedení jsou pokoje do L a kuchyňský kout je na kraji domu za stěnou jednoho pokoje. 

 

 

                         

Vily jsou pojmenovány po květinách, které rostou na Bali. Je na výběr z těchto vil:

VILA LOTUS  VILA JASMINE

VILA FRANCHIPANI VILA HIBISKUS

VILA ORCHID VILA HORTENSIA VILA HELICONIA

villa 2.png
Obr 15.jpg

Investice

Investorský záměr spočívá v nižší investici, efektivní návratnosti, rychlé výstavbě (do 12ti měsíců) a atraktivním využití areálu jak pro investory, tak pro klienty. K těmto účelům jsme zvolili (v Indonésii nejběžnější formu investice) pronájem pozemku na 20 let s opcí na dlaších 10 let. Vzhledem k reálné návratnosti investice do 7mi let, se vložené prostředky vrátí za prvních 20 let přibližně 3x.

Právní podklady

Před realizací stavby bude mezi klientem a firmou PT Tulus Hati Retreats podepsána smlouva o výstavbě podle české legislativy.

Současně je ze strany PT Tulus Hati Retreats uzavřená smlouva o pronájmu pozemku na 20 let s opcí na prodloužení o dalších 10 let.

Firma PT Tulus Hati Retreats smluvně zajistí se specializovanou firmou management a údržbu nemovistostí.

Obr 16.jpg
Obr 17.jpg

Výplata zisku

Projekt je realizován a provozován Indonéskou firmou vlastněnou ze 100% českými vlastníky. Majitelé vil budou dostávat čtvrtlení reporty o hospodaření. Výplata zisku bude probíhat na konci kalendářního roku resp. po roční účetní závěrce.

bottom of page